Proces współpracy

Rozpoczęcie współpracy z nami jest prostsze niż myślisz. Oto cztery proste kroki, które poprowadzą Cię przez cały proces:

Krok 1: Napisz do nas lub umów się na spotkanie.

Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zapytanie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego, i ustalimy termin spotkania, żeby jak najszybciej móc sprostać Twoim potrzebom.

Krok 2: Spotkanie z naszym przedstawicielem

Nasz doświadczony ekspert skontaktuje się z Tobą, aby szczegółowo omówić Twoje wymagania i ustalić kolejne kroki współpracy. Dzięki temu będziemy mogli zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować do nich nasze rozwiązania.

Krok 3: Określenie zakresu usługi

W oparciu o zebrane informacje opracujemy spersonalizowany plan współpracy, który zapewni Twojej firmie dostęp do odpowiedniej wiedzy i niezbędnych kompetencji. Dzięki temu będziesz mógł skoncentrować się na swoich priorytetach, wiedząc, że jesteś w dobrych rękach.

Krok 4: Podpisanie umowy

Po uzgodnieniu szczegółów i zakresu usługi, podpiszemy umowę i rozpoczniemy pracę. Będziemy regularnie informować Cię o postępach i stopniowo przekazywać efekty naszej współpracy.

Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie, informując nas o specjalistycznych umiejętnościach i wiedzy, których będziesz potrzebować, oraz podając przewidywaną długość projektu. My zatroszczymy się o to, aby do Twoich wymagań dobrać najlepszych specjalistów.

Rozpocznij już dziś współpracę z Green Minds IT Outsourcing i doświadcz profesjonalizmu oraz skuteczności naszych usług!